a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Focus Garden Technorattanová Souprava Lerida/Lugo 4+1 Bílá Focus Garden Zahradní jídelní set Novussi Seginus 4+1 bílý/antracitový
Focus Garden Technorattanová Souprava Lerida/Lugo 4+1 Bílá

Technorattan set LERIDA/LUGO 4+1 Bílá 001673 Description:

Sada LERIDA/LUGO 4+1 z umělého ratanu představuje moderní design, solidní zpracování a pohodlné používání. Čtyřmístná souprava je dokonalou kombinací hliníku a ratanových materiálů, které odolávají všem nepříznivým povětrnost

Momentálně nedostupné

Focus Garden Zahradní domek BOSTON 143x248cm Béžová Focus Garden Zahradní jídelní set Novussi Seginus 4+1 bílý/antracitový
Focus Garden Zahradní domek BOSTON 143x248cm Béžová

Bostonský domek je velmi praktický typ kůlny na nářadí, který zabírá málo místa, ale pojme toho hodně, je vyroben z plastu (polypropylenu)a má velmi pevnou a zároveň lehkou konstrukci.

Focus Garden Zahradní jídelní set Novussi Seginus 4+1 bílý/antracitový Focus Garden Zahradní jídelní set Novussi Seginus 4+1 bílý/antracitový
Focus Garden Zahradní jídelní set Novussi Seginus 4+1 bílý/antracitový

Novussi SEGINUS 4+1 Zahradní jídelní set bílá/antracit – PopisDesignový, robustní a ergonomický – takový je jídelní nábytek Seginus 4 od renomované turecké značky Novussi, který byl vytvořen tak, aby splňoval nejvyšší požadavky na nábytek pro HoReCa průmysl.

Focus Garden Zahradní koutek se dřevem Norberg Focus Garden Zahradní nábytek Technorattanowe Trivento Jídelna 3 Hnědá
Focus Garden Zahradní koutek se dřevem Norberg

Rohová sestava Norberg je ideální pro relaxační venkovní obývací pokoj. Souprava obsahuje rohovou pohovku, dvě lavice a stůl. Sedací souprava je vyrobena z akáciového dřeva a je velmi robustní. Lavice jsou také ze dřeva a mají područky, takže jsou ideální pro lenošení.

Focus Garden Zahradní Koutek V Barvě Technorattan Canvas Brown Focus Garden Zahradní nábytek Technorattanowe Trivento Jídelna 3 Hnědá
Focus Garden Zahradní Koutek V Barvě Technorattan Canvas Brown

CANVAS Hnědá technorattanová rohová pohovka 001794 Description:

CANVAS je senzační a velmi pohodlná rohová pohovka z tkaného techno-ratanu. Skládá se ze dvou hlavních modulů s volně nastavitelnými polštáři a funkčního konferenčního stolku se skleněnou deskou. Tato rohová pohovka je

Focus Garden Zahradní nábytek Technorattanowe Trivento Jídelna 3 Hnědá Focus Garden Zahradní nábytek Technorattanowe Trivento Jídelna 3 Hnědá
Focus Garden Zahradní nábytek Technorattanowe Trivento Jídelna 3 Hnědá

Vynikající zahradní nábytek z technorattanu. Hnědá sedací souprava Trivento Dining 3 se bude dobře vyjímat jak venku, tak i majestátně a elegantně v interiéru: souprava obsahuje třímístnou pohovku, dvě pohodlná křesla a velký, široký stůl.

Focus Garden Zahradní Roh Orlando Dark Grey Focus Garden Zahradní rohové plátno Graphite - Focus Garden
Focus Garden Zahradní Roh Orlando Dark Grey

ORLANDO Tmavě šedý zahradní roh – FOCUS GARDEN 001502Popis: Oranžový zahradní nábytek je vyroben z vysoce kvalitního materiálu:Focus Garden ORLANDO šedá rohová sedací souprava je určena pro ty, kteří ocení stylový design i vysoký komfort. Díky svému modernímu designu skvěle zapadne d

Focus Garden Zahradní Roh Provence Graphite+ Polštáře Focus Garden Zahradní rohové plátno Graphite - Focus Garden
Focus Garden Zahradní Roh Provence Graphite+ Polštáře

PROVENCE Grafitový zahradní roh 003495 Popis: Zahradní nábřeží v zahradním domě s výhledem na moře:

Jedinečná a velmi působivá souprava Provence se skládá z rohové sedačky. Přírodního vzhledu nábytku bylo dosaženo použitím materiálu inspirovaného ratanem. Struktura povrchu je odolná

Focus Garden Zahradní rohové plátno Graphite - Focus Garden Focus Garden Zahradní rohové plátno Graphite - Focus Garden
Focus Garden Zahradní rohové plátno Graphite - Focus Garden

Zahradní kout CANVAS Graphite – FOCUS GARDEN – PopisProzkoumejte mimořádně stylový a funkční zahradní kout Focus Garden Canvas Technorattan, který jistě osloví milovníky pohodlné venkovní relaxace.

Focus Garden Zahradní Rohové Plátno Grafit - Focus Garden Focus Garden Zahradní Set Rohový Stůl Zahradní Nábytek Marco
Focus Garden Zahradní Rohové Plátno Grafit - Focus Garden

Plátno Grafitový zahradní roh – FOCUS GARDEN 004790 Popis: Skleněný zahradní domek s květinovou výzdobou, který se nachází v zahradě:

Představujeme stylový a funkční zahradní roh Focus Garden Canvas technorattan! Jistě se zalíbí všem, kteří milují pohodlný venkovní odpočinek. Tento

Focus Garden Zahradní Set Java Light Grey - Focus Garden Focus Garden Zahradní Set Rohový Stůl Zahradní Nábytek Marco
Focus Garden Zahradní Set Java Light Grey - Focus Garden

JAVA Světle šedá zahradní souprava – FOCUS GARDEN 001536 Popis: Sada je určena pro venkovní zahradu, která se nachází v centru města:

Náš nový zahradní nábytek Focus Garden JAVA Light Grey je ideální pro relaxaci venku. Je určena pro dvě osoby a obsahuje pohovku a konferenční stole

Focus Garden Zahradní Set Rohový Stůl Zahradní Nábytek Marco Focus Garden Zahradní Set Rohový Stůl Zahradní Nábytek Marco
Focus Garden Zahradní Set Rohový Stůl Zahradní Nábytek Marco

002696 Technorattan rohový MARCO CAFFE béžovýPopis: Koberec CAFFE CAFFE je vyroben z materiálu CAFFE:Technorattanová sestava Marco Caffe Beige se skládá z dvoudílného rohového a obdélníkového konferenčního stolku s deskou z tvrzeného skla. Prezentovaný zahradní nábytek snadno přizpůs

Focus Garden Zahradní Skládací Banketový Stůl 240 Focus Garden Zahradní Skládací Banketový Stůl 240
Focus Garden Zahradní Skládací Banketový Stůl 240

CATERING skládací stůl – 240 cm 000678Popis: Stůl je vyroben z kvalitního materiálu, který je součástí dodávky:Cateringový stůl o délce 240 cm je ideální pro venkovní akce a rekreaci v přírodě. Je skládací pro snadné uskladnění, když se nepoužívá. Stůl je vyroben z pevných a odolných